افزایش حجم سینه با تزریق ژل

یکی از روش‌های بی‌خطر و به نسبت آسان برای خانم‌هایی که از فرم سینه خود راضی نیستند می‌توانند از طریق ژل سینه‌هایشان را بزرگ و به فرم دلخواه دربیاورند. بزرگ کردن سینه با تزریق ژل و چربی یکی از راهکارهای غیر جراحی می‌باشد.

تزریق ژل در سینه به چه صورت است؟

همان‌طور که در بالا گفتیم تزریق ژل به سینه روشی می‌باشد برای بزرگ کردن سینه. این روش برای کسانی که نمی‌خواهند جراحی شوند مناسب می‌باشد. در این روش بدون مل جراحی از هیچ پروتزی استفاده نمی‌شود.

مواد به‌کاررفته در ژل‌ها برای سینه مانند ژل‌های تزریقی صورت می‌باشد. در این روش ژل به زیر بافت سینه تزریق می‌شود اما نتیجه این کار نسبت به روش‌های طبیعی ماندگاری ندارد.

در این روش ژل با ماده بی‌حس‌کننده مخلوط و در سینه تزریق می‌شود. با تزریق ژل به سینه، سینه‌ها بی‌حس می‌شوند. در این روش برای بزرگ کردن سینه نیازی به عمل جراحی نیست و به کمک تزریق ژل می‌توانید تغییر یک سایز را در سینه‌هایتان مشاهده کنید.

سینه‌های خوش‌فرم و برجسته به زیبایی بدن خانم‌ها می‌افزاید و باعث اعتماد نفس زیاد می‌شود اصولاً بیشتر خانم‌ها سینه‌های خوش‌فرم که با بدنشان هماهنگی داشته باشند را ندارند.

جراحی برای بزرگ کردن سینه روشی پرهزینه و گران است که عوارض زیادی نیز به دنبال دارد. عوارض مربوط به تزریق ژل کمتر می‌باشد روش تزریق ژل برای داشتن سینه خوش‌فرم مناسب‌تر است و به عمل جراحی ترجیح داده می‌شود.

بزرگ کردن سینه با تزریق ژل

تزریق ژل برای چه افرادی مناسب نیست؟

خانم‌هایی که بافت سینه‌شان کم است و افرادی که سینه‌ی آن‌ها به‌طور کامل افتاده است. تزریق ژل برای این افراد مناسب نیست و عمل پروتز سینه بهتر و مناسب‌تر می‌باشد.

نکات مهم قبل از تزریق ژل به سینه

مدت‌زمان برای انجام این کار حدود یک ساعت طول می‌کشد. در این زمان دکتر بدون عجله کارش را انجام می‌دهد. در این روز بیمار نباید رانندگی کند چون به دلیل استفاده از دارو امکان دارد توانایی بیمار دچار اختلال شده باشد. بیمار نباید از بیکینی، لباس‌زیر و تاپ ورزشی در این روز استفاده کند. این کار برای جلوگیری از بروز هرگونه فرورفتگی بر روی ژل سینه قبل از ثابت شدن ژل در طی ساعات آینده است.

در طبیب لند بخوانید  تفاوت بین پروتز های نمکی و سیلیکونی سینه

بزرگ کردن سینه با تزریق ژل

نکات مهم بعد از تزریق ژل به سینه

بعد از انجام شدن عمل تزریق شما باید به مدت یک هفته فعالیت بدنی شدید را قطع کنید دو هفته به حمام داغ و یا سونا نروید. این عمل بعد از گذشت چند هفته خوب و ردی روی بدن بیمار نمی‌ماند و نتیجه‌ی این کار بین 18 تا 30 ماه ماندگاری دارد.

دوره عملکرد ژل به بیمار بستگی دارد. برای حفظ ثبات و نتیجه بهتر تزریق ژل متخصصان توصیه می‌کنند که هرچند ماه عمل تزریق را مجدد انجام دهند.

مزایای تزریق ژل

  • نیازی به مرخصی گرفتن برای این کار نیست.
  • بدون بیهوشی انجام می‌شود
  • بدون بروز ایجاد زخم و اسکاری جراحی
  • نیازی به بستری شدن نیست و این روش عملی سرپایی و ساده است.
  • ژل موجود در سینه هیچ اختلالی در سینه ایجاد نمی‌کند.
  • ژل تزریقی که در سینه وارد می‌شود اسید هیالورونیک است که در بدن به‌طور طبیعی وجود دارد.

عوارض تزریق ژل برای بزرگ کردن سینه

امکان این وجود دارد که بیمار در دو هفته اول در سینه‌ها احساس سفتی کند زیرا مکرولین آب را به خود جذب می‌کند ولی نگران نباشید این مسئله به‌راحتی حل می‌شود.

ممکن است کمی کبودی و کوفتگی ایجاد شود که طی یک هفته تا دو هفته از بین می‌رود. امکان ناراحتی خفیف در قفسه سینه وجود دارد که با استامینوفن حل می‌شود و حتی به مقدار کمی ریسک عفونت یا واکنش آلرژیک وجود دارد.

کلام آخر

مقاله فوق حاصل تلاش تیم ترجمه و تولید محتوای طبیب لند است. در نظر داشته باشید طبیب لند هیچ گونه تجویز و دارویی را پیشنهاد، تایید یا رد نمی کند و مقالات ما صرفا برای دانش عمومی شما از منابع موثق پزشکی تهیه، گردآوری و ترجمه می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد اعمال جراحی زببایی با کلیک روی اینجا مطالب جدیدی را بخوانید.

در کانال آپارات طبیب لند نیز می توانید فیلم های مرتبط با خدمات مرکز طبیب لند را با کلیک روی اینجا مشاهده کنید.