هر آنچه که لازم است از هیدرا فیشال بدانید

با ظهور درمان هیدرا فیشال در سال 2005، نام آن بر سر زبان طیف وسیعی از افراد افتاده است. اما علیرغم موفقیت چشمگیر آن، این روش نوین درمانی به تازگی شروع به شکوفا شدن کرده است. بر اساس ادعای کمپانی مادر آن، تنها در دو سال گذشته ۵ میلیون درمان هیدرا فیشال صورت گرفته و این کمپانی به تعداد پرسنل و همچنین درآمد دو برابری در همین مدت کم دست یافته است.

جالب است بدانید تنها بیماران نیستند که از این درمان شگفت زده می شوند؛ بلکه، پزشکان و متخصصانی که در زمینه زیبایی پوست فعالیت دارند نیز قادر به توصیف شایسته و کامل فواید هیدرا فیشال نمی باشند. متخصصان پوست و زیبایی به افرادی که به دنبال روشن شدن پوست و رهایی از شر آکنه هستند، HydraFacial را توصیه می کنند.

دستگاه هیدرا فیشال

با این تفاسیر، چه نکته خاصی در رابطه با این درمان پاکسازی منافذ وجود دارد؟ برای یافتن پاسخ این سوال، نظر متخصصان را درباره هیدرا فیشال جویا شده ایم که در ادامه چکیده ای از آن را آورده ایم:

هیدرا فیشال چیست؟

هیدرا فیشال در حقیقت یک تکنولوژی چند جانبه است که یک درمان سه مرحله ای را در یک قدم و بطور یکجا روی پوست شما اعمال می کند. به بیان دیگر، هیدرا فیشال را می توان ترکیبی از لایه برداری، فیشال و میکرودرم ابریژم دانست که خوشبختانه، بواسطه انتخاب فیشال مناسب می توان از آن برای هر گروه سنی و هر نوع پوستی بهره گرفت. نوجوانان درگیر با آکنه به همان میزان از این درمان نتیجه می گیرند که خانم های مسن از عملکرد آن راضی هستند.

قدم اول در هیدرا فیشال تمیز کردن پوست و سپس استخراج آلودگی ها و بقایای پوست بصورتی کاملاً بدون درد است. در نهایت، پوست شما با استفاده از سرم های آبرسان تغذیه می شود. همه این گام ها بوسیله یک هند پیس به همراه سری متصل به آن – تحت عنوان HydroPeel tip – انجام می شود. دست اندر کاران این کمپانی می گویند این سری با قابلیت های لایه برداری متنوعی عرضه می شود تا دقیقاً با نیازهای پوست شما مطابقت داشته باشد. به تازگی، این کمپانی سری مخصوص بدن را نیز تولید کرده تا این درمان صرفاً به صورت منحصر نباشد.

در طبیب لند بخوانید  راهنمای مراقبت از پوست در دهه ۳۰ سالگی

مزایای هیدرا فیشال کدامند؟

علت اصلی محبوبیت این تکنیک درمانی، توانایی آن در رساندن شما به پوستی شفاف و درخشان در عرض فقط چند دقیقه می باشد. فیشالی که در این درمان روی پوست انجام می شود، فوق العاده ترین راه برای بخشیدن برقی خاص به پوست شماست. نتایج هیدرا فیشال به قدری خیره کننده اند که به کرات دیده شده کسانی که از این درمان استفاده کرده اند با میل شخصی خود برای تکرار آن به پزشک یا متخصص مراجعه می کنند.

دیگر مزیت هیدرا فیشال در قابلیت شخصی سازی شدن آن نهفته است. یکی از مهم ترین گزینه هایی که متخصص در این تکنیک روی آن کنترل دارد، بوسترها هستند. Booster می تواند از قبل به درمان اضافه شده و بوسیله هندپیس به داخل پوست تزریق شود. به این منظور، کمپانی هیدرا فیشال با برندهای تخصصی فراوانی (مانند ZO Skin Health، Sente، Alastin، Circadia و Colorescienc) همکاری کرده تا فرمولاسیون قوی آنها را از طریق هندپیس خود به پوست بیماران وارد کند.

شاید بتوان رضایتبخش ترین بخش هیدرا فیشال را (صرفنظر از درخشان شدن آنی پوست) در دیدن تمام سلول های مرده و زوائدی که فقط طی چند دقیقه از منافذ پوست شما وکیوم شده اند دانست.

همچنین، می توانید از متخصص خود بخواهید تا بخش های اضافی نظیر درناژ لنف و LED تراپی را به درمان هیدرا فیشال شما بیفزاید. LED تراپی با نور آبی برای بهبود آکنه و با نور قرمز برای بهبود خطوط و چروک های صورت بکار می رود.

در آخر باید گفت درمان هیدرا فیشال هیج دو نفری شبیه هم نیست و کلیه اجزای این درمان مطابق با نیازهای پوست شما چیده می شوند.

کلام آخر

مقاله فوق حاصل تلاش تیم ترجمه و تولید محتوای طبیب لند است. در نظر داشته باشید طبیب لند هیچ گونه تجویز و دارویی را پیشنهاد، تایید یا رد نمی کند و مقالات ما صرفا برای دانش عمومی شما از منابع موثق پزشکی تهیه، گردآوری و ترجمه می شود. مقاله فوق را می توانید در سایت نیو بیوتی مطالعه کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد مراقبت پوست با کلیک روی اینجا مطالب جدیدی را بخوانید.

در کانال آپارات طبیب لند نیز می توانید فیلم های مرتبط با خدمات مرکز زیبایی طبیب لند را با کلیک روی اینجا مشاهده کنید.