حجم دادن لب ها در خانه

لب یکی از جذاب ترین قسمت های صورت است که این روزها اکثر افراد به زیبایی و حجیم بودن لب خود اهمیت زیادی می دهند .بعضی ها دوست دارند لب هایشان برجسته باشد ، خبر خوب این است که لازم نیست به سراغ جراحی و تزریق بروید بلکه با روش های ساده خانگی هم می توان لب هایتان را حجیم کنید .

برای حجیم کردن لب ها روش های خانگی بی درسر و آسان وجود دارد تقویت کردن لب یک روشی است که شما را زیباتر می کند.اکثر زنان دوس دارند لب هایی برجسته داشته باشند که از رژلب روی پوست بالای لب استفاده می کنند که معمولا کار اشتباهی است . راه حل برجسته کردن لب ، چسب لب و یا رژلب نیست بلکه تکنیک های طبیعی و یا پروتز لب است .

شما می توانید از راه تزریق لب های خود را برجسته کنید، پر کننده های مخصوص لب که حاوی مواد مشابه اسید هیالورونیک هستند در اطاف لب و دهان شما تزریق می شوند.

حجم دادن لب ها در خانه
حجم دادن لب ها در خانه

روش های خانگی برای برجسته و حجیم کردن لب ها

برجسته کردن لب با فلفل

شما می توانید با اسانس فلفل لب های خود را برجسته کنید .مقداری اسانس فلفل را با نرم کننده لب مخلوط کنید و به لب ها بمالید.

برجسته کردن لب با دارچین

دارچین نیز روش دیگری برای حجیم کردن لب است. برای این کار مراحل زیر را باید انجام دهید:

دست هایتان را بشویید و بعد با استفاده از پاک کننده های ملایم لب هایتان را لایه برداری کنید و سپس حوله ای نرم را با آب مرطوب کنید و به ارامی روی لب ها بمالید تا سلول های مرده پوست نابود شوند.

مقدار کمی وازلین به لب هایتان بمالید و یک قاشق چای خوری پودر دارچین را در ظرفی بریزید و با نوک انگشت یا نوک قاشق مرطوب مخلوط کنید و بعد با یک مسواک دارچین را به همه ی قسمت های لب بمالید و بعد با مسواک حرکات آرام روی لب ایجاد کنید. مراقب باشید مواد را به اطراف لب نمالید.

لب ها را به آرامی بمالید تا تحریک شوند و لب ها قرمز و برجسته شوند.اگر بعد از مالیدن قرمزی و تحریک پذیری در لب هایتان احساس نکردید کمی چودر رارچین روی لب هایتان بمالید. این مواد را باید 30 تا 40 ماساژ دهید و بعد از 1 دقیقه ماندن روی لب ها می توانید ان را پاک کنید و می توانید برای تسکین روی لب ها وازلین بمالید.

برجسته کردن لب با عسل و نایلون

شما کاربران عزیز می‌توانید از موم عسل برای حجیم شدن لب ها استفاده کنید موم زنبور ارزان و در دسترس است .شما نیاز به یک لایه نازک از عسل و یا موم عسل دارید موم عسل را روی لب ها بمالید و اجازه دهید به مدت یک روز روی لبها بماند و بعد بشویید.

رژ لب

برای برجسته نشان دادن لب از رژ لب روشن استفاده کنید، این باعث می شود لب ها بزرگتر دیده شومد اما توجه داشته باشید رژلب تیره لب ها را کوچکتر نشان می دهد.