رفع چین و چروک صورت با ماسک موز

 

اگر می خواهید از چین و چروک صورتتان راحت شوید ماسک موز راه حل خوبی می تواند باشد . ماسک موز در شادابی و جوانی پوست تاثیر بسزایی دارد.

ماسک موز برای پوست مناسب و مفید می باشد و پوست را نرم ، زیبا و صاف می کند . ماسک موز برای زیباسازی همه نوع پوست مانند پوست های خشک ، چرب و حتی حساس بسیار مناسب است .

رفع چین و چروک صورت با ماسک موز
رفع چین و چروک صورت با ماسک موز

موز خاصیت فوق العاده ای برای پوست دارد حتی موز را به عنوان بوتاکس طبیعی می شناسند . موز حاوی مواد معدنی و ویتامین های زیادی است.

این میوه نه تنها برای سلامتی بدن مفید است بلکه برای پوست و جوان سازی پوست تاثیر بسزایی دارد و عوارض هم ندارد و هزینه ی زیادی هم قرار نیست پرداخت کنید .

اگر شما در سن کمتر از 30 هستید و خطوط ظریف روی صورتتان ایجاد شده بهترین روش برای جلوگیری ماسک موز می باشد که باید از این ماسک حداقل یک بار در هفته روی پوست بزنید و بعد از چند هفته متوجه از بین رفتن خطوط و چین و چروک ها خواهید شد .

پوست صورت بسیار حساس است و نیاز به مراقبت دارد شما می توانید با مرقبت پوستی زیبا ، جوان و شاداب داشته باشید .

ماسک موز برای انواع پوست ها مناسب است . ماسک موز مناسب برای پوست های آسیب دیده و دارای چین و چروک و حتی پوست های مبتلا به آکنه می باشد . ماسک موز پوست را سفت تر و با دوام می کند و از شل شدن پوست جلوگیری می کند .

 

ماسک موز:

ماسک موز مناسب برای انواع پوست ها می باشد . موز را کاملا له کنید یا می توانید با یک رنده صاف و یکدست رنده بزنید و بعد آن را روی صورت و گردن خود بمالید و این ترکیب باید به مدت 20 دقیقه روی پوستتان بماند بعد از زمان گفته شده می توانید پوست خود را با آب سرد بشویید .

رفع چین و چروک صورت با ماسک موز
رفع چین و چروک صورت با ماسک موز

ماسک موز و عسل :

موز و عسل بسیار مناسب و دارای خواص فوق العاده ای برای پوست صورت است

. این ماسک یعنی معجزه روی پوست شما که خواص زیادی دارد مانند : ضد پیری ، ضد باکتری ، ضد التهابی ، آرامش دهنده پوست ،آنتی اکسیدان ، برطرف کننده چین و چروک افزایش انعطاف پذیری ،مبارزه با آکنه و جوش ، روشن کننده پوست ، کاهش دهنده ضایعات ، تولید و احیای سلول های پوستی جدید .

مواردی که گفته شده خواص ماسک موز و عسل می باشد که هم در رزیم غذایی و هم زدن ماسک به صورت دارای اثرات قدرتمند می باشد .

ماسک موز و عسل باعث تغییر رنگ در پوست می شود و پوست را نرم و لطیف می کند .

روش درست کردن ماسک عسل

درست کردن ماسک عسل و موز بسیار آسان است . یک موز را با سه قاشق عسل مخلوط کنید و به صورت خود بزنید و بعد از چند دقیقه صورت خود را با آب سرد بشویید .

روش درست کردن ماسک عسل
روش درست کردن ماسک عسل

ماسک موز برای جوش صورت

موز برای انواع پوست ها و به خصوص پوست خشک مفید و کارا است و پوست را لطیف و نرم می کند . پوست هایی که دارای جوش هستند.

ماسک موز بهترین روش برای از بین بردن جوش های پوستی می باشد . موز سبب خشک شدن جوش ها می شود و در زمان کوتاهی جوش های صورت را نابود می کند و پوستی صاف به شما می دهد .

روش درست کردن ماسک عسل
روش درست کردن ماسک عسل

 

ماسک موز و روغن زیتون

روغن زیتون به دلیل دارا بودن آنتی اکسیدان سبب کاهش سعت روند پیری می شود و ویتامین ای پوست شما را از اشعه فرابنفش حفظ می کند .

از مزایای دیگر روغن زیتون آبرسانی پوست ، صاف کردن پوست های آسیب دیده و نرم شدن پوست می باشد . روغن زیتون سلول های پوست را تحریک و منافذ پوست را بازسازی می کند.

برای احیای پوست می توانید از ماسک موز و روغن زیتون استفاده کنید . یک عدد موز را له کرده و دو قاشق روغن زیتون هم بزنید و مخلوط کنید و بعد روی پوست خود بمالید و بعد از 5 دقیقه بشویید .

 

روش درست کردن ماسک عسل
روش درست کردن ماسک عسل

 

ماسک موز برای لک صورت :

ماسک موز بهترین روش برای درمان لک ها ، تیره گی ها و کدر بودن پوست می باشد . ماسک موز را سه بار در هفته روی لک های صورت بمالید .

 

جمع آوری شده توسط طبیب‌لند