روش های جوان سازی پوست

 

همه ی افراد دوست دارند از آنچه هستند جوان تر به نظر برسند . فقط لازم است کمی وقت خود را صرف مراقبت از خودتان کنید. شما می توانید از کرم های مرطوب کننده  ، سفید کردن دندان ها ، فرم دادن به ابروها و خودآرایی چهره خود را تغییر اساسی بدهید . چند سال جوان تر شدن کار سختی نیست فقط باید کمی برای خودتان وقت بگذارید . همه ی افراد پیر می شوند ما نمی توانیم جلوی پیر شدن را بگیریم  ولی می توان روند پیری را به تعویق بیندازیم.

 

ابروهایتان را درست کنید

یکی از آسان ترین راهها برای جوان شدن آرایش و اصلاح ابروهاست .البته باید ابروهایتان طبیعی باشد تا جوان تر دیده شوید. ابروهای زیبا و تمیز چشم ها را هم زیباتر می کند.

ابروهایتان را تمیز کرده و موهای خیلی بلند را با قیچی کوتاه کنید و با یک مداد ابرو ملایم ابروها را کمی به بالا بکشید .موهای بینی را هم کوتاه کنید.وقتی موهای بینی بلند شود و از حفره ی بینی بیرون بیاید اصلا خوشایند و زیبا نیست.و حواستان باشد برای کندن موهای بینی از موچین استفاده نکنید موها را با قیچی کوتاه کنید.

 روش های جوان سازی پوست

 

از مرطوب کننده استفاده کنید

یکی از کارهایی که می توانید جوان و شاداب دیده شوید از کرم مرطوب کننده استفاده کنید. کرم مرطوب کننده برای رطوبت پوست بسیار مفید است کرم مرطوب کننده خشکی پوست را برطرف می کندو از دیده شدن چین و چروک جلوگیری می کند .در ضمن لازم نیست از کرم های خارجی و گران قیمت استفاده کنید .

 روش های جوان سازی پوست

برای شفاف تر شدن پوستتان از کرم مرطوب کننده استفاده کنید اما باید توجه داشته باشید که انگشتانتان تمیز باشد.اگر دستانتان کثیف باشد و به پوستتان بمالید میکروب ها و باکتری ها به پوستتان منتقل میشود و باعث جوش و تبخال و اکنه روی پوستتان می شود.برای کرم زدن اول دست هایتان را بشویید و خشک کنید و بعد به میزان لازم کرم مرطوب کننده بزنید.

 

کمی آرایش کنید

شما می توانید با آرایش ملایم در عرض ده دقیقه چندین سال جوان تر شوید.البته باید یاد آوری کنم که ارایش غلیظ و پر رنگ باعث می شود همه بیشتر به چین و چروک و خطوط لب توجه کنند.از خط چشم سیاه استفاده نکنید بلکه از خط چشم های رنگی قهوه ای استفاده کنید.

سایه صورتی بزنید . از سایه تیره و پر رنگ استفاده نکنید چون سنتان را بالاتر نشان می دهد.به مژه هایتان ریمل های بلند کننده استفاده کنید و بهتر است فقط مژه های بالا را ریمل بزنید و مژه های پایین را ریمل نزنید چون این کار باعث می شود چند سال پیرتر دیده شوید.

یا می توانید از ماسکهای  خانگی روی پوست استفاده کنید. بعد از آرایش کردن مهم ترین کار این است که حتما آرایشتان را پاک کنید و با آرایش نخوابید. با آرایش خوابیدن یا آرایش مدت زیادی روی پوست بماند شما را به اندازه ی چند سال پیرتر می کند.

لباس نیز بسیار تاثیر گذار است خانم هایی که آرایش غلیظ دارند و لباس تیره هم می پوشند سن شان بیشتر دیده می شود.بهتر است لباس های رنگ روشن ملایم  استفاده کنید زیرا تاثیر زیادی در جوان و شاداب دیده شدن دارند.

 

رژگونه را فراموش نکنید

یک رژگونه ی مناسب روشی ساده برای چند سال جوان تر شدن است.رنگ رژگونه باید متناسب با رنگ پوستتان باشد از رنگ های صورتی استفاده کنید تا صورتی شاداب داشته باشید و از کرم پودر زیاد هم استفاده نکنید چون باعث خفه شدن پوست و دیده شدن چین چروک می شود.

 

از بوم لب استفاده کنید

مرطوب و براق شدن لب ها در زیبایی تاثیر زیادی دارد لب های خشک شما را پیر تر نشان می دهد..بعضی از بوم لب ها هستند که تاثیر حجم دهندگی دارند و شما را جوان تر می کنند.

از دست هایتان مراقبت کنید

از دست هایتان غافل نشوید دست ها سن و سال را لو می دهند دست به اندازه صورت مهم است. حتما کرم مرطوب کننده بزنید و ناخن هایتان را سوهان و مرتب کنید .به دور ناخن هایتان کرم مخصوص ناخن بزنید تا ترک و پوسته پوسته نشود.

 

دندان هایتان را همیشه مسواک بزنید

دندانهای تمیز و زیبا شما را چند سال جوانتر نشان می دهد.

 

8-مدل موهایتان را عوض کنید : اگر خیلی وقت است که موهایتان یک مدل است وقت آن رسیده کمی تنوع بدهید .حتی با عوض کردن فرق مو چند سال جوان تر می شوید.