کاربرد میکرودرم ابریژن در حوزه مراقبت از پوست چیست؟

یکی از بهترین روش ها برای زیبایی پوست صورت میکرودرم ابریژن می باشد که اکثر مشکلات پوستی مانند چین و چروک، تیرگی، جوش و خشکی پوست را درمان می کند.
میکرودرم یک روش لایه برداری می باشد که از ابزاری چرخشی به منظور از بین بردن لایه های بیرونی پوست استفاده می کند و بیشتر روی پوست صورت انجام می شود .

میکرودرم، لایه برداری پوست صورت و روشی غیر تهاجمی می باشد و باعث جوان تر شدن پوست و از بین رفتن لک ها می شود.

میکرودرم روشی است که در برطرف کردن عوارض مانند منافذ پوست، زخم ها، آکنه، لکه های پوست، پیری، چین و چروک، رنگدانه و پوست های ضخیم، رفع آسیب های ناشی از نور خورشید تاثیر گذار است.

دستگاه میکرودرم با روشی خیلی خاص و در مدت کمتر از یک ساعت عوارض را از بین می برد. میکرودرم بیشتر برای افرادی می باشد که تمایل دارند پوست و ظاهر خود را بهبود ببخشند.

مراحل انجام میکرودرم آبریشن

جلوگیری از پیری زود رس

میکرودرم روشی برای بازسازی پوست می باشد که در مراحل انجام دستگاه در حال چرخشی استفاده می شود. این دستگاه با ظرافت خاص و منحصر به فردی لایه های بیرونی پوست را از بین می برد.

بعد از انجام میکرودرم متوجه تغییرات پوست خود خواهید شد که پوست صورت ظریف و جوان تر می شود. بعد از انجام این روش تغییرات را پوست خود می توانید ببینید. البته روش های دیگر همانند میکرودرم وجود دارد که عوارض پوستی را از بین می برد مانند: جراحی، لیزر و تزریق پوست.

این کار برای بازسازی پوست توسط متخصص و جراح پوست صورت می گیرد و نتیجه ی خوبی هم دارد و پوست صورت نیز درمان می شود.

در طبیب لند بخوانید  خوراکی هایی که روند پیری پوست را سریع می کنند

مراحل انجام میکرودرم آبریشن

مراحل انجام میکرودرم ابریژن

برای انجام این کار پوستتان را بی حس می کنند و بسته به میزان تحمل و درمانتان از آرامش بخش استفاده می کنند. پس از انجام میکرودرم، پوست صورت حساس و صورتی رنگ می شود و این امکان دارد تا چند هفته روی پوست بماند ولی حدود دو تا سه ماه از بین می رود.

از بین بردن جای جوش با میکرودرم

به طور کلی این روش در شرایطی خاص رو پوست انجام می شود از جمله:

  • زخم های ناشی از آکنه
  • جراحی و یا آسیب دیدگی
  • چین و چروک به خصوص در اطراف دهان
  • تورم و قرمزی پوست و خالکوبی
  • پوست آسیب دیده توسط نور خورشید

مراحل انجام میکرودرم آبریشن

مزایا میکرودرم ابریژن

میکرودرم مزایای زیادی دارد که می توان به مواردی مانند ایجاد پوستی نرم ، صاف ، شاداب و تازه اشاره کرد .این کار باعث می شود تا پوستی جوان و بدون رنگدانه داشته باشید و حتی در از بین بردن جوش های سر سیاه ، نابود کردن چین و چروک و ازبین بردن خطوط پیری و کاهش اندازه منافع بسیار تاثیر گذار است.

عوارض میکرودرم ابریژن

عوارض ناشی از میکرودرم زخم، تبخال، عفونت باکتریایی، ویروسی و قارچی می توان اشاره کرد.

کلام آخر

مقاله فوق حاصل تلاش تیم ترجمه و تولید محتوای طبیب لند است. در نظر داشته باشید طبیب لند هیچ گونه تجویز و دارویی را پیشنهاد، تایید یا رد نمی کند و مقالات ما صرفا برای دانش عمومی شما از منابع موثق پزشکی تهیه، گردآوری و ترجمه می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد مراقبت پوست با کلیک روی اینجا مطالب جدیدی را بخوانید.

در کانال آپارات طبیب لند نیز می توانید فیلم های مرتبط با خدمات مرکز زیبایی طبیب لند را با کلیک روی اینجا مشاهده کنید.