درباره ما

مرکز زیبایی طبیب لند را بیشتر بشناسید

حوزه کاری وب سایت مرکز زیبایی طبیب لند، ارائه اطلاعات و مقالات در حوزه پزشکی و زیبایی، سلامت و تندرسی می‌باشد. تیم ما هر روزه در حال رصد و جمع‌آوری اخبار، مقالات و اطلاعات جدید در حوزه های پزشکی و سلامت می‌باشد که موجبات پیشرفت روز افزون وب سایت را فراهم نموده است.

تیم طبیب لند مفتخر است که با جمع آوری و انتشار جدیدترین و بروزترین مطالب قدم هر چند کوچکی در راستای افزایش دانش و سطح سلامتی جامعه برداشته است.

در نظر داشته باشید طبیب لند هیچ گونه تجویز و دارویی را پیشنهاد، تایید یا رد نمی کند و مقالات ما صرفا برای دانش عمومی شما از منابع موثق پزشکی تهیه، گردآوری و ترجمه می شود. 

کانالهای بیشتر برای ارتباط با طبیب لند

کانال آپارات طبیب لند:

در کانال آپارات طبیب لند علاوه بر مشاهده ویدیو های تصویر برداری شده از خدمات مرکز زیبایی طبیب لند، می توانید ویدیو های بیشتری در زمینه پزشکی و سلامت پوست و مو و متد های آن مشاهده کنید. با دنبال کردن کانال آپارات ما، از آخرین ویدیو ها مطلع شوید.

https://www.aparat.com/TabibLand

اینستاگرام مراکز طبیب لند:

در کانال های اینستاگرام ما نیز رویدادها، پیشنهاد های تشویقی، تصاویر قبل و بعد از اقدامات سلامت و زیبایی از جمله: تزریق ژل و بوتاکس، لیزر الکساندرایت، میکرو نیدلینگ و مزو نیدلینگ و تمامی خدمات انجام شده روی پوست و همچنین تخفیف های ما را می توانید دنبال کنید و از آنها بهره مند شوید.

مرکز تهران

https://www.instagram.com/tabibland_beauty

مرکز کرج

https://www.instagram.com/tabibland_karaj