برای فیشال صورت چه نکاتی را لازم است بدانید

با اطلاعاتی که تا کنون درباره فیشال در مقاله فیشال صورت چیست؟ بدست آوردید، حتماً به مزایای آن از جمله کمک به مبارزه با برخی مشکلات پوستی مثل آکنه های خفیف یا خشکی پوست پی برده اید. دانستن نکات فیشال برای آشنایی با نتایج آن و توقع حاصل از این درمان امر مهمی است. شاید نتوان اثر حاصل از فیشال روی پوست را به عنوان درمانی دائمی و قطعی در نظر گرفت. اما حس آرامش و درخشندگی که پس از یک جلسه فیشال روی پوست خود می بینید تجربه فوق العاده ای را برای شما به ارمغان می آورد که شما را به تکرار آن ترغیب خواهد کرد.

یک فیشال ساده و مقدماتی می تواند بطور موقت پوست شما را تقویت کرده، سلول های مرده پوست را از بین برده، منافذ پوست را پاکسازی کرده و مشکلات شایع پوستی را با استفاده ماسک های متناسب با پوست شما درمان می کند. فیشال طی پنج مرحله روی پوست صورت انجام می شود. این امر باعث جوانسازی و تغذیه پوست صورت شده و به آن ظاهری شاداب تر، جوان تر و سلامت تر می بخشد. اما لزوماً نمی تواند مشکلات جدی پوست مانند چین و چروک، هایپر پیگمنتیشن (تجمع بیش از حد رنگدانه ها در پوست)، کک و مک و مشکلاتی از این دست را درمان کند. این گونه مشکلات پوستی نیازمند راه حل های تخصصی تر و گاهاً تهاجمی تر نظیر پیلینگ شیمیایی، میکرودرم ابریژن یا لیزرهای تحریک کننده کلاژن هستند.

نکات فیشال صورت برای آقایان

نکته دیگر این است که آقایان نیز مانند خانم ها می توانند از فیشال برای تقویت پوست خود بهره گیرند. فرایند فیشالی که برای آقایان اجرا می شود مشابه خانم هاست، با این تفاوت که محصولاتی که برای آنها بکار می رود با توجه به مشکلات شایع پوست آنها از جمله عوارض استفاده از تیغ برای اصلاح صورت، موهای زیر پوستی یا کدر شدن پوست انتخاب می شود.

در طبیب لند بخوانید  انواع لیزر های درمانی
فیشال صورت آقایان
فیشال صورت آقایان

نکات فیشال صورت و فواصل زمانی بین انجام آن

و نکته آخر مربوط به تکرار فیشال و لزوم رعایت فاصله مناسب بین نوبت های متوالی آن است. این فاصله زمانی از فردی به فرد دیگر متغیر می باشد. ایده آل ترین فاصله ممکن یک ماه است که در واقع زمانی است که طول می کشد تا پوست خودش را بازسازی کند.

فواصل زمانی بین فیشال
فواصل زمانی بین فیشال

سعی کنید در برنامه مراقبت پوستی خود فیشال را حداقل چهار بار در سال بگنجانید. اگر قصد رهایی از مشکلاتی مانند آکنه و جوش های صورت را دارید باید جلسات فیشال خود را با فاصله کمتری از هم -بخصوص در ابتدای دوره درمان- انجام دهید.

برای مشاوره در خصوص انجام فیشال صورت با مرکز زیبایی طبیب لند تماس بگیرید: ۰۲۱-۲۶۷۰۳۴۵۷